DOMKI GRABSKIE

INFORMACJE

Urokliwa okolica oraz świetna lokalizacja to wprost idealne miejsce do zamieszkania. Planujemy budowę pięciu domów jednorodzinnych parterowych z poddaszem użytkowymz dużym ogrodem, garażem w bryle budynku. Budynki zaprojektowane zostały w oparciu o projekt typowy „Dom na miarę II” oraz projektu indywidualnego. Osiedle zlokalizowane jest w Łańcucie przy ul. Wł. Grabskiego kontynuacja osiedla „Szeregówki Grabskie”.

Budynki posiadają  dach kopertowy, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo atrakcyjnie. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Natomiast otwarta kuchnia to świetne rozwiązanie dla osób z małymi dziećmi – ich zabawę w salonie rodzice mogą nadzorować nawet podczas przygotowywania posiłków. W projekcie połączono jadalnię z salonem, dzięki czemu strefa dzienna staje się centrum rodzinnego życia. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W domu została uwzględniona wygodna łazienka oraz osobna ubikacja, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Na parterze znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem wieloosobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Lepszą organizację zapewniają przewidziane w domu garderoby. W bryle budynku znajduje się garaż, a zaplanowany taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Projekty zostały wykonane  w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Poddasze budynku można zaaranżować w dowolny sposób np. sale rekreacyjną, biuro lub mini siłownię. Jest możliwość wykonania antresoli w wyniku czego dostaniemy ogromną przestrzeń dzienną. Domy  nawiązują do stylu tradycyjnego z nutką nowoczesności, dlatego będą prezentować się doskonale w okolicy.

Standard wykończenia budynku:

  • Fundamenty – ławy fundamentowe żelbetowe, izolacja ścian fundamentowych styropianem, podłoża posadzek betonowe na podsypkach piaskowych
  • Ściany zewnętrzne – konstrukcyjne murowane z pustaków ceramicznych
  • Konstrukcja dachu – dach wielospadowy, dach pokryty blachodachówką, folia paraizolacyjna, rynny stalowe ocynkowane
  • Kominy – z pustaków wentylacyjnych systemowych
  • Elewacje - budynek ocieplony warstwą styropianu 15cm, z tynkiem mineralnym
  • Konstrukcja stropów – strop żelbetowy
  • Schody wewnętrzne – żelbetowe wylewane
  • Stolarka okienna – okna i drzwi balkonowe PCV trój-szybowe, dwukolorowe białe / antracyt, parapety zewnętrzne z blachy stalowej powlekanej, brama garażowa ocieplana
  • Ściany działowe, sufity, podłogi – na parterze ściany działowe z pustaków ceramicznych, ślepa wylewka
  • Budynek wyposażony w przyłącza wody, kanalizacji sanitarnej, gazu i prądu

Zagospodarowanie terenu wokół budynków: chodnik i miejsca parkingowe kostka betonowa, opaska dookoła budynku, wyrównanie terenu.

O firmie

Firma powstała w 2009r. W większości swojego istnienia funkcjonowała jako biuro projektowe, zajmowała się projektowaniem budynków, doradztwem w procesie budowlano-inwestycyjnym.

Szybka wiadomość

Kontakt